Catering dla firm

jedzenie na dowóz

Obecnie jest to świetne i dostępne z zasięgu ręki rozwiązanie dla każdego. Catering firmowy pozwala na zdrowe, ciepłe jedzenie w pracy. Nie od dzisiaj wiadomo, że jak dobrze zjemy to lepiej pracujemy!
Można dokładnie zaplanować przerwę na lunch i wspólnie cieszyć się ciepłym posiłkiem zamiast zapychać się kanapką w “międzyczasie”. To nie tylko dobre rozwiązanie pod względem zdrowego żywienia i dbałości o nasze trawienie, ale również w trosce o relacje i budowanie przyjaznej więzi wśród współpracowników. Zgrany, zintegrowany zespół, to efektywniejszy zespół, tego nie trzeba nikomu mówić! Zamawiamy swoje dania, a potem wspólnie siadamy do stołu (jeśli oczywiście jest to możliwe).

obiady i zypa na telefon
jedzenie na dowóz
obiady i zypa na telefon
jedzenie na dowóz

Ponadto cennik cateringu jest naprawdę zaskakujący! Oferujemy stałą współpracę na atrakcyjnych warunkach. Przygotowujemy także przekąski, przystawki i inne smaczne, tradycyjne dania na “firmowy opłatek”, czy też “świąteczne jajeczko”. Nasz catering sprawdza się na codzień i od święta, jest to rozwiązanie, które zaspokoi Twój apetyt!
Przyjmujemy zamówienia na kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt obiadów jednocześnie. Świadczymy usługi także w abonamencie, co jest doskonałym rozwiązaniem! Zapewniamy ciepłe lunche dla całej firmy w najdogodniejszych dla Państwa godzinach. Smacznie, zdrowo i na czas. Zadzwoń i ustal z nami indywidualne warunki naszej przyszłej, apetycznej współpracy. Zapraszamy!

Zobacz menu

JESTEŚMY TUTAJ


ul. Krakowskie Przedmieście 54, Lublin 730 588 577